WITAMY

Misją naszej firmy jest dostarczanie niezawodnych oraz kompletnych rozwiązań w zakresie systemów lojalnościowych, produkcja i personalizacja wszelkiego rodzaju kart plastikowych oraz wdrażanie systemów służących do identyfikacji. Trzon naszej działalności stanowi produkcja kart plastikowych oraz sprzedaż drukarek termosublimacyjnych i retransferowych. Zajmujemy się również produkcją wysokiej jakości identyfikatorów plastikowych. Nasz zespół to wysokiej klasy specjaliści w dziedzinach poligrafii, grafiki oraz informatyki.

 

Z NAMI WARTO

Szanujemy Twój czas. Wyślij zapytanie ofertowe a już po kilku chwilach otrzymasz kompletną wycenę oraz wszelkie informacje dotyczące produktu, który Cię interesuje. Warto z nami współpracować.

 

Zapraszamy do współpracy.

ROZWÓJ

Podejmując się współpracy ze Światem Kart masz gwarancję, iż poprzez zaangażowanie oraz rzetelną pracę nasz zespół przyczyni się do rozwoju Twojej firmy. Wprowadzimy w życie każdy z Twoich pomysłów, który wymiernie przyczyni się do wzrostu pozycji Twojego Przedsiębiorstwa na rynku.

LOJALNOŚĆ

Interesuje nas nawiązanie długofalowej współpracy. Lojalność i zaufanie są nieodzownym elementem efektywnego biznesu. Jesteśmy wiarygodnym partnerem w interesach. Dotrzymujemy danego słowa.

SATYSFAKCJA

Twoja satysfakcja to nasz sukces. Cały zespół Świata Kart doskonale to rozumie, dlatego jesteśmy do Twojej dyspozycji na każdym etapie współpracy. Każdy Klient jest dla nas wyjątkowy.

Karty plastikowe | Identyfikatory